Pozvánka na fakultnú brigádu JARNÉ UPRATOVANIE

Milá akademická obec (vyučujúci, zamestnanci, doktorandi, študenti), 24. marca od 10:00 do 17:00 h. sa uskutoční fakultná brigáda s názvom Jarné upratovanie. Našim cieľom bude vyčistiť priestor vo vonkajšej oddychovej zóne, kde vznikne FRI letná čitáreň s hojdacími sieťami. Hlavnou odmenou bude dobrý pocit, stretnutie sa a výborné občerstvenie v réžii nášho FRI clubu (guláš, čapované pivko, kofola, grilovaná klobása/hermelín).

Je to aj príležitosť sa spoznať, nakoľko pre pandemickú situáciu sme doposiaľ neorganizovali spoločné akcie. Náradie bude k dispozícii. Ak budete mať voľné bloky vo výučbe, tak budeme radi, ak dobehnete nám pomôcť do vonkajšej oddychovej zóny.

Aby sme vedeli lepšie naplánovať koľko náradia, sudov pivka, gulášu a podobne nachystať, prosím, ak máte záujem sa zúčastniť fakultnej brigády, tak sa zapíšte do excelovského súboru umiestneného v kanáli edu-fri-studenti-Bc, edu-fri-studenti-Ing, org-fri, kde uvediete aj orientačný čas, kedy môžete pomôcť. Nie je to záväzné, ak nakoniec nebudete môcť prísť, tak nevadí.

Veríme, že nám slnečné počasie do štvrtka vydrží a stretneme sa na príjemnom podujatí. Tešíme sa na Vás.