Pozvánka na obľúbené podujatie IT TRHOVISKO II - už tento štvrtok

Už tento štvrtok 5. mája 2022 od 08:00 do 15:00 pokračuje obľúbené podujatie IT TRHOVISKO II. Tentokrát privítame na fakulte zástupcov IT spoločností GlobalLogic Slovakia, Scheidt&Bachmann SlovenskoSiemens Healthineers, Accenture, EmtestBrain:IT. Radi Vám odpovedia na všetky otázky ohľadom možnosti spolupráce, či už formou uznanej praxe v rámci štúdia (povinný predmet Prax – 150 odpracovaných hodín v odbore), ponuky zaujímavej témy bakalárskej alebo diplomovej práce, pracovnej stáže alebo zaujímavej pracovnej ponuky.

OPLATÍ SA PRÍSŤ so životopisom na pokec s IT firmami. Odporúčame si pozrieť webinár Ako na životopis? Webinár určený všetkým, ktorí si chcú vytvoriť obsahovo i vizuálne kvalitný životopis. Dozviete sa aké aplikácie môžete využiť k vytvoreniu životopisu, čím môžete v životopise zaujať, ako premýšľať pri tvorbe životopisu, na aké najčastejšie chyby v životopise by ste si mali dať pozor a tipy ako si vytvoriť pekný životopis, ktorý zaujme druhú stranu.

Navyše všetky ponúkané pracovné príležitosti budú po uskutočnení podujatia zverejnené na fakultnom profesijnom portáli FRI.jobs a sociálnych sieťach – instagram FRI.jobsFB stránka FRI.jobs.

Stačí prísť so svojim životopisom a odštartovať svoju kariéru :)