Pozvánka na webinár - Ako si správne vybrať projekt inžinierskeho štúdia

Milí tretiaci bakalárskeho štúdia,

minulý týždeň boli zverejnené projekty inžinierskeho štúdia, z ktorých si môžete vyberať. Prinášame Vám webinár s názvom Ako si správne vybrať projekt inžinierskeho štúdia, na ktorom sa dozviete všetky potrebné informácie ohľadom projektov inžinierskeho štúdia. Budú Vám predstavené vypísané projekty, dozviete sa tipy ako si správne vybrať projekt a dotkneme sa aj témy praxe, akým spôsobom je potrebné dokladovať prax v rámci povinného predmetu a aké máte možnosti ohľadom vykonania praxe. Pozornosť bude venovaná aj fakultným praxiam, na ktoré sa môžete prihlasovať v rámci novej aplikácie FRI.prax. Webinár sa uskutoční tento piatok 24. februára o 12:30 h prostredníctvom MS Teams. Webinár bude nahrávaný a záznam zverejnený v kanáli edu-fri-studenti-Bc, kde sa nachádza aj link na pripojenie. Tešíme sa na online stretnutie a diskusiu ohľadom projektov inžinierskeho štúdia a praxe.