Pozvánka - prednáška v rámci učiteľskej mobility

Pozývame Vás na prednášku kolegu Muhameda Begovica z partnerskej Sarajevskej univerzity z Bosny a Hercegoviny.

Prednáška je určená predovšetkým študentkám a študentom inžinierskeho študijného programu Aplikované sieťové inžinierstvo. Vítaní sú však na nej aj študenti iných študijných programov a fakúlt a tiež vysokoškolskí učitelia a učiteľky.

Termín: streda, 28. september 2022

Miestnosť: AF1A1

Čas: 08:00 h - trvanie je odhadované na dva vyučovacie bloky

Pán Muhamed Begovic je na našej fakulte v rámci projektu 2020-1-SK01-KA107-077885 pre spoluprácu medzi programovými a partnerskými krajinami programu Erasmus+. Pri spolupráci univerzít z programových a partnerských krajín je štipendium pre mobilitu vyplácané inštitúciou z programovej krajiny (UNIZA). Doteraz bolo z projektu štipendium poskytnuté piatim študentom v zimnom a letnom semestri akademického roka 2021/2022. V apríli 2022 boli na učiteľskej mobilite na UNIZA štyria učitelia z Bosny a Hercegoviny. Učitelia FRI UNIZA boli v Bosne a Hercegovine v októbri 2021. Naši dvaja študenti tam budú počas tohto zimného semestra.