Presuny študentov medzi študijnými skupinami – prvý ročník bakalárskeho štúdia

V rámci prvého ročníka bakalárskeho štúdia je možné vykonať presun študentov medzi jednotlivými študijnými skupinami najneskôr do 24. septembra do 10:00 h. Hlavnou podmienkou je nájsť za seba náhradu, aby sa nezmenil počet študentov v rámci danej študijnej skupiny. Pre ľahšie hľadanie dvojíc na výmenu bol vytvorený zdieľaný excelovský súbor na MS Teams v rámci tímu edu-fri-studenti-Bc. V príspevku je vysvetlený aj systém vyznačovania zmien.

Žiadame všetkých študentov prvého ročníka bakalárskeho štúdia, aby si nainštalovali aplikáciu MS Teams a prihlásili sa svojimi prihlasovacími údajmi, tak ako je to uvedené vo videu nižšie. Ak by mal niekto problém s inštaláciou, prihlásením sa do aplikácie MS Teams alebo by po prihlásení nevidel tím edu-fri-studenti-Bc, prosím kontaktujte ihneď prodekana pre vzdelávanie.

Ako správne používať informačné systémy fakulty a univerzity: