Prihlasovanie na vypísané fakultné praxe na rok 2023 spustené

Milé študentky, milí študenti,

sme veľmi radi, že môžeme spustiť novú aplikáciu v rámci našej fakultnej stránky s názvom FRI.prax, ktorá je umiestnená v menu v položke INTRANET. Aplikácia slúži na vypisovanie a následne prihlasovanie sa na fakultné praxe.

Fakultná prax je určená pre všetkých, ktorí chcú absolvovať povinný predmet Prax a zároveň pomôcť fakulte v jej napredovaní. Prax je samozrejme platená a pripravili sme pre Vás zaujímavé témy. Prihlásiť sa môžete najneskôr do 28. februára.

V prípade ďalších informácií o fakultnej praxe neváhajte osloviť lektora vypísanej praxe. Následne po prijatí študenta/študentov na vypísanú fakultnú prax si s nimi lektor praxe dohodne harmonogram prác a výšku štipendia, ktorá sa môže v závislosti od náročnosti témy pohybovať v intervale od 150 – 500 EUR/študent.

Všetky potrebné informácie (témy, prihlasovací formulár...) nájdete v spomínanej novej aplikácii FRI.prax. Veríme, že Vás témy oslovia a spoločne posunieme našu FRI-čku ďalej.