Prispej na dobrú vec = pomôž svojej nemocnici s Fakultou riadenia a informatiky UNIZA

Sme nesmierne hrdí na našich študentov Fakulty riadenia a informatiky UNIZA, ako nezištne a rýchlo zareagovali na nedostatok ochranných štítov pre zdravotníkov a naštartovali svoje 3D tlačiarne a pustili sa do práce. Pomôžme im v ich boji s koronavírusom COVID-19. Akýkoľvek finančný dar nám pomôže bezplatne dodať ochranné štíty do nemocníc, kde je ich nedostatok. Do poznámky môžete uviesť svoju nemocnicu a vyrobené štíty poputujú práve tam. Veríme, že ochranných štítov vyrobíme a odovzdáme do nemocníc minimálne 1000 kusov.

Zapojte sa do našej crowdfundingovej výzvy s názvom Fakulta riadenia a informatiky UNIZA pomáha nemocniciam a podporte boj študentov FRI s koronavírusom COVID-19. Prispieť môžete TU. Spoločne to zvládneme.

ĎAKUJEME