Programátorská súťaž ACM ICPC 2015

Aj tento rok organizujeme programátorskú súťaž CTU Open. CTU Open je medzinárodná súťaž dvoj- až trojčlenných tímov, ktorá slúži zároveň ako kvalifikácia na stredoeurópske kolo (CERC 2015) v rámci prestížnej súťaže ACM ICPC sponzorovanej IBM. Súťaž je vhodná pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o programovanie a algoritmizáciu.

Súťaž CTU Open sa tento rok uskutoční 23. a 24. októbra v miestnostiach FRA12 a FRA13. Tak ako aj po minulé roky, najlepšie 2 tímy z našej univerzity postupujú na stredoeurópske kolo do Záhrebu, kde majú samozrejme všetko hradené.

Ak nemáte tím, nevadí, spojte sa s nami a my vám niekoho nájdeme. Súťaž sa súčasne koná na viacerých miestach, ktoré sú navzájom poprepájané. Tento rok si hlavy potrápia súťažiaci v Prahe, Ostrave, Brne, Plzni, Bratislave, Žiline a Košiciach. Počas súťaže musia tímy za 5 hodín vyriešiť niekoľko analytických, logických či programátorských úloh. Súťaž je otvorená pre všetkých študentov (ale aj zamestnancov) ŽU.

Viac informácií nájdete na našej stránke a na oficiálnej stránke súťaže.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na coach@fri.uniza.sk.