Projekty KTK podporené Nadáciou Volkswagen v rámci grantového programu Vysokoškoláci a technika 2013

Katedra technickej kybernetiky získala v roku 2013 podporu dvoch projektov v rámci grantového programu Vysokoškoláci a technika.

Oba projekty boli úspešne obhájené priamo v závode Volkswagen pred jeho vedením dňa 8.10.2013 a dostali poďakovanie z Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu za aktívnu účasť a prínos na rozvoji vzdelávania v technike inovatívnymi prístupmi.  Projekt s názvom: "Vývoj špeciálnej BAN (Body Area Network) pre monitoring pacienta v domácich podmienkach za využitia smartfónu ako riadiacej jednotky i koordinátora siete" sa navyše stal najlepším projektom v rámci grantového programu.

Projekt 050/12: "Vývoj špeciálnej BAN (Body Area Network) pre monitoring pacienta v domácich podmienkach za využitia smartfónu ako riadiacej jednotky i koordinátora siete", hlavní riešitelia: Michal Hodoň, Jana Púchyová, Michal Kochláň

Projekt 051/12: "Inteligentný/Interaktívny jedálny lístok", riešitelia: Martin Húdik, Martin Hyben

ĎAKUJEME Nadácii Volkswagen Slovakia za podporu našich nápadov.

Diplom 050/12

Poďakovanie 050/12