Deň otvorených dverí v spoločnosti Red Hat 6.4.2016 -- ešte sú voľné miesta

Vážení študenti,
v stredu 6.4.2016 organizujeme exkurziu na Red Hat Czech Open House 2016 (prednášky sú v češtine a slovenčine). Red Hat Brno (najväčšie vývojárske softvérové stredisko v Európe) otvára svoje dvere pre všetkých záujemcov. V rámci programu si v uvedený deň môžete pozrieť pracovné prostredie  a priestory vývojárskeho centra, vypočuť si aj zaujímavé prednášky nielen o pôsobení a činnosti spoločnosti, o vývoji otvoreného softvéru a OS Linux, ale aj  o spolupráci s vysokými školami (napr. možnosti stáží, záverečných prác), o možnostiach zamestnania a budovania kariéry v medzinárodných vývojárskych tímoch. Tí odvážnejší si môžu overiť svoje schopnosti v rôznych interaktívnych workshopoch alebo súťažiach (napr. bughunting).

Vďaka finančnému príspevku od spoločnosti Red Hat Vám môžeme ponúknuť bezplatnú dopravu autobusom do Brna a späť. Predpokladaný odchod je 6.4.2016 okolo 9.00 z parkoviska pred FRI a návrat ten istý deň do 21.00. Je však potrebné, aby si záujemcovia na uvedený deň zabezpečili komplexné poistenie liečebných nákladov v zahraničí (iba európsky preukaz zdravotného poistenia zo zdravotnej poisťovne nestačí!).

Zaujemcovia sa môžu hlásiť do 4.4.2016 do 12.00 buď osobne na Katedre MMOA (p. Kozubík resp. p. Blaško) alebo e-mailom na adresy: alesko@frcatel.fri.uniza.sk resp. beerb@frcatel.fri.uniza.sk. V prihláške uveďte meno a priezvisko, číslo krúžku, e-mail (taký, ktorý pravidelne čítate) a mobil (číslo na mobil, na ktorom budete dosiahnuteľní v čase konania exkurzie).

PS. Podmienkou vstupu do autobusu je platné číslo poistenia liečebných nákladov v zahraničí a doklad totožnosti.