Semifinále Slovenska a Českej republiky medzinárodnej súťaže FIRST LEGO League v réžii FRI UNIZA

Semifinále Slovenska a Českej republiky medzinárodnej súťaže FIRST LEGO League (FLL) v réžii Fakulty riadenia a informatiky UNIZA dopadlo na výbornú. V Žiline sme privítali budúcich nádejných programátorov, ktorí sa nedali zahanbiť a predviedli prvotriedne výkony vo všetkých súťažných kategóriách. Sme radi, že na Slovensku a v Českej republike vyrastajú takéto talenty, ktoré v budúcnosti možno privítame na našej fakulte už ako našich študentov. Výborná atmosféra, emócie, nasadenie a tímová práca, to všetko nájdete v našej fotoreportáži z podujatia. Víťazom blahoželáme a všetkým účastníkom prajeme veľa úspechov v oblasti techniky a IT. Viac fotografií nájdete na našej facebookej stránke.