Spoločné FRI štrngnutie 2022

Vážená akademická obec,

rok 2021 sa nezadržateľne chýli ku svojmu koncu. Počas neho sme nemali veľa príležitostí stretnúť sa ako celá fakulta (zamestnanecká i študentská akademická obec) na spoločnom podujatí. Študenti z FRI clubu preto prišli s peknou myšlienkou stretnúť sa online a privítať spoločne nový rok 2022.

Touto cestou by sme chceli v mene pána dekana srdečne pozvať naše kolegyne/kolegov, doktorandky/doktorandov, študentky/študentov na podujatie Spoločné FRI štrngnutie 2022, ktoré sa uskutoční 01.01.2022 o 01:00 h. online prostredníctvom MS Teams.

Budeme veľmi radi, ak sa podujatia zúčastnia aj naše absolventky/absolventi a FRI partneri. V prípade záujmu, prosím vyplňte krátky formulár a link na pripojenie Vám obratom pošleme.

Tešíme sa na online stretnutie a spoločné štrngnutie.

Link na pripojenie nájdu kolegovia a študenti v tímoch org-fri, edu-fri-studenti-Bc, edu-fri-studenti-Ingedu-fri-studenti-PhD.