Štátnicové zvyky na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA

Od zajtra začínajú na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA štátnice. Všetkým študentom končiacich ročníkov držíme palce. Na pripomenutie prinášame krátky prehľad štátnicových zvykov na našej FRI-čke:

Pripevňovanie kvetov na historický trám nášho velikána Jeana de Mijóna

Pred fakultou sa nachádza trám Jeana de Mijóna. Stalo sa milým zvykom, že študenti po úspešnom vykonaní štátnych skúšok, pripevnia ako prejav úcty kvetinu na tento historický trám. Kvetiny budú k dispozícii v átriu fakulty.

Hlasné zazvonenie na fakultnej zvoničke

Pred hlavným vchodom do fakulty sa nachádza fakultná zvonička. Po úspešnom absolvovaní štátnic, tak môžu dať úspešní absolventi všetkým hlasno najavo, že úspešne ukončili štúdium na našej FRI-čke.

Zanechať prvý podpis nového bakalára/inžiniera výmenou za odznak somfri.sk

V átriu fakulty je pripravený roll-up, kde sa môžu podpísať noví bakalári/inžinieri. Tento roll-up bude vystavený na slávnostných promóciách na Mestskom úrade v Žiline. Ako odmena pre každého úspešného absolventa je pripravený odznak somfri.sk, ktorý dostávajú len absolventi.

Fotografia so spolužiakmi ako spomienka

V átriu fakulty je pripravená veľká informačná stena na fotografovanie. Adam (študent FRI clubu) Vás ochotne odfotí už ako úspešného absolventa, či už jednotlivo alebo s kamarátmi. Nezabudnite nás označiť na instagrame @budfri.sk. Ďakujeme.

Končiacim študentom držíme palce a veríme, že historický trám Jeana de Mijona opäť po roku zakvitne.