Účasť verejnosti na štátniciach FRI UNIZA dňa 26.8.2021

Štátne skúšky sa na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA uskutočňujú tento akademický rok kvôli pandémii Covid-19 online formou. Široká verejnosť má možnosť zúčastniť sa ich prostredníctvom pripojenia cez nižšie zverejnené odkazy. V prípade technických problémov, prosím kontaktujte našu IT podporu.

Online prenos začína od 09:00 h. Pre účely vykonania štátnej skúšky sa vyžaduje od členov komisie, skúšaných aj verejnosti používať na videokonferenciu notebook alebo stolový počítač vybavený mikrofónom, reproduktormi a webkamerou. Počas konania štátnej skúšky musia mať všetci účastníci zapnutý obraz z kamery. Taktiež žiadame účastníkov zo širokej verejnosti, aby pri prihlásení uviedli svoje meno a priezvisko.

Časový harmonogram obhajovaných bakalárskych prác nájdete TU.

Číslo komisie
Dátum konania