Uzatvorenie partnerstva a odovzdanie pamätnej medaily partnerovi BRAIN:IT

Milá akademická obec i široká verejnosť,

s radosťou Vás chceme informovať, že 7. decembra bolo uzatvorené partnerstvo na rok 2024 na úrovni PLATINOVÝ PARTNER s našim dlhoročným partnerom – spoločnosťou BRAIN:IT. Uzatvorené partnerstvo prináša viaceré príležitosti na prehlbovanie dlhoročnej spolupráce v oblasti vzdelávania, výskumu i kariérnych príležitostí pre našich úspešných absolventov.

Pri príležitosti uzatvorenia partnerstva bola spoločnosti BRAIN:IT odovzdaná pamätná medaila za dlhoročný prínos spoločnosti k rozvoju Fakulty riadenia a informatiky Žilinskej univerzity v Žiline, ktorá je udelená pri príležitosti 70. výročia založenia Žilinskej univerzity v Žiline. Pamätnú medailu z rúk pána dekana prof. Ing. Emila Kršáka, PhD. prevzali konatelia spoločnosti Ing. Eduard Baraniak a Ing. Ján Kuruc. Udelená pamätná medaila je prejavom našej vďaky za dlhoročnú spoluprácu.

Fakulta riadenia a informatiky UNIZA efektívne využila 33 rokov svojej existencie na vybudovanie silnej značky garantujúcej kvalitu absolventov jej študijných programov. Fakulta uzatvorila a rozvinula silné partnerstvá s IT firmami, ktoré jej umožnili vybudovať moderné laboratóriá a prepojiť výučbu s praxou. Spoločnosť BRAIN:IT rozhodne patrí k takýmto partnerstvám, ktoré prinášajú pridanú hodnotu všetkým zainteresovaným stranám. Budovanie vhodného prostredia na vzdelávanie, zabezpečovanie projektovej výučby, participácia na vzdelávacích a výskumných aktivitách i pomoc pri oslovovaní mladých talentov zo stredných škôl zo strany spoločnosti BRAIN:IT významne pomáhajú fakulte neustále napredovať.

Tešíme sa na prehlbovanie a rozvoj spolupráce v roku 2024.