Výzva na predkladanie žiadostí pre diplomantov, doktorandov, postdoktorandov, na letný jazykový kurz a štipendiá na krátkodobé pobyty.

V rámci Akcie Rakúsko - Slovensko sa môžete v roku 2016 ucházať  o nasledujúce štipendiá:výskumné pobyty doktorandov 3 – 6 mesiacov,výskumné pobyty excelentných postdoktorandov 3 – 6 mesiacov,pobyty diplomantov v súvislosti s prípravou magisterskej/inžinierskej diplomovej práce 1 – 3 mesiace,letný jazykový kurz (uchádzať sa môžu študenti a doktorandi z humanitných odborov). Uzávierka na predkladanie žiadostí do 15. 3. 2016. Výber štipendistov do konca apríla.V kategórii Štipendiá Akcie na krátkodobé pobyty (1 – 3 dni) sa prijímajú žiadosti priebežne.Podrobnosti o programe môžu záujemcovia nájsť na stránke www.aktion.saia.sk , pričom záujemca môže využiť aj konzultácie a poradenstvo v 5 pracoviskách SAIA na Slovensku (http://www.saia.sk/sk/pages/kontakty/pracoviska-saia-v-bratislave-a-v-regionoch).