Zahrajte si MINÚTOVKU - počítačovú hru vytvorenú na Fakulte riadenia a informatiky

Fakulta riadenia a informatiky UNIZA Ti prináša novú počítačovú hru s názvom MINÚTOVKA. Cieľom hry je získať čo najvyššie skóre, t. j. počet bodov za čo najviac správne prepísaných slov. Limitujúcim je pritom čas 1 minúty = 60 sekúnd. Naším cieľom je v súčasnosti použiť preklepy na generovanie nesprávnych slov pre učenie umelých neurónových sietí v úlohách ako je automatická oprava slov alebo rekonštrukcia diakritiky.

Aby sme údaje z tejto hry mohli použiť, musíme získať ich dostatočný počet pre štatistické vyhodnotenie. Preto budeme veľmi radi, ak si hru zahráte čo najviac a poviete o nej vašim kamarátom, s ktorými si môžete dať súboj v skupinovej hre. Pomôžete nám tak pri našom výskume a okrem toho dúfame, že sa pomocou tejto hry aj zlepšíte a vytrénujete pre rýchlejšie písanie na klávesnici. Hru si môžete zahrať TU. Ďakujeme za zapojenie a zdieľanie.