Zúčastni sa veľkého prieskumu názorov študentov FRI UNIZA

So študentmi bakalárskeho študijného programu Manažment sme pripravili veľký prieskum názorov študentov FRI UNIZA, v rámci ktorého môžu študenti vyjadriť svoj názor k štyrom hlavným témam:

• ONLINE prednášky
  • Úroveň ONLINE vzdelávania na FRI UNIZA
  • Parkovanie pri ubytovacom zariadení Veľký Diel
  • Obsadenosť športov na UNIZA

Čo je naším cieľom?

Zistiť názory študentov a výrazne zlepšiť fungovanie procesov v týchto štyroch oblastiach. Dotazníky zostavili študenti na základe ich skúseností, ktoré aj následne vyhodnotia a výsledky budú prezentované na online diskusnom fóre „Na kus reči s prodekanom pre vzdelávanie“ v januári 2022.

Prečo by si sa mal zapojiť?

Si FRI-čkár a záleží ti na tom, aby fakulta napredovala. Pomôž jej zlepšiť sa a nastaviť procesy podľa potrieb a požiadaviek študentov. Čím viac študentov sa zapojí, tým získame lepší obraz o súčasnom stave a budeme vedieť prijať lepšie a adresnejšie opatrenia.

Ako sa zapojiť?

Svoj názor môžeš vyjadriť jednoducho prostredníctvom pripravených anonymných dotazníkov, ktoré Ti boli zaslané na Tvoj študentský e-mail. Ak Ti náhodou informačný e-mail neprišiel, tak prosím, napíš prodekanovi pre vzdelávanie. Dotazníky môžeš vyplniť do 20. decembra. Potom ich začneme spracovávať a vyhodnocovať.