Inštruktori našej CNA získali opäť prestížne ocenenia Instructor Excellence Award

Srdečne blahoželáme doc. Ing. Pavlovi Segečovi, PhD. z Katedry informačných sietí za získanie ocenenia Instructor Excellence Award – Expert, čím sa zaradil medzi top 10 % najlepších inštruktorov na celom svete. Nášmu kolegovi patrí veľké poďakovanie za dlhodobé udržiavanie najvyššej úrovne odbornosti našej Cisco Networking Academy (CNA).

Teší nás, že aj náš mladý kolega Ing. Marek Moravčík – doktorand z Katedry informačných sietí získal ocenenie Instructor Excellence Award – Advanced, čím sa zaradil medzi horných 25 % z inštruktorov na celom svete. Taktiež mu chceme poďakovať za pomoc pri udržiavaní najvyššej úrovne odbornosti našej CNA. Obom kolegom blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov.