Naštartuj svoju kariéru vo výskume

EURAXESS Slovensko (SAIA, n. o.), Žilinská univerzita v Žiline a Asociácia doktorandov Slovenska Vás pozývajú na kariérny deň pre doktorandov a mladých výskumných pracovníkov

Cieľom podujatia je podporiť doktorandov a mladých výskumníkov v úspešnom rozbehu kariéry vo výskume. Účastníkom poradíme, kde hľadať kariérne príležitosti a na čo myslieť pri plánovaní vlastného kariérneho rozvoja. Keďže je čoraz dôležitejšou súčasťou kariéry vo výskume medzinárodná mobilita, predstavíme aj rôzne schémy a programy na jej podporu a ponúkneme praktické rady a tipy, ako zostaviť kvalitnú žiadosť o štipendium na zahraničný výskumný pobyt.

Kedy: 12. júna 2018

Kde: Univerzitný vedecký park UNIZA, Zasadacia miestnosť, Budova B, 4. poschodie, Univerzitná 8215/1, Žilina

Účasť na podujatí je bezplatná, no kvôli obmedzenej kapacite je nutná registrácia.

Viac informácií o podujatí a on-line registráciu nájdete tu.