Otvorenie Kariérneho centra pre študentov FRI UNIZA: Cesta k profesionálnemu rozvoju

S potešením oznamujeme študentom Fakulty riadenia a informatiky UNIZA možnosť novej etapy v ich profesionálnom raste - otvorenie Kariérneho centra FRI UNIZA.

Centrum je zamerané na podporu a vedenie študentov počas ich kariérneho rozvoja, pomáhajúc im objaviť nové možnosti a čo najlepšie sa pripraviť na ich budúcu kariéru.

Dvere k novým možnostiam

Kariérne centrum FRI UNIZA je koncipované ako miesto, kde študenti môžu získať nielen individuálnu podporu a rady pre ich profesionálny život, ale aj prístup k aktuálnym pracovným ponukám od partnerov fakulty. Veríme, že toto centrum bude pre našich študentov dôležitým prvkom v ich príprave na pracovný trh.

Vzdelávacie podujatia pre profesionálny rast

V rámci Kariérneho centra je naplánovaných a pripravovaných viacero podujatí, prednášok a workshopov, ktoré študentom poskytnú užitočné rady a nástroje na zvládnutie pracovných pohovorov, objavovaní svojich silných stránok, prehľadu pracovného trhu, efektívnej komunikácie a mnoho iného. Sme presvedčení, že investícia do vlastného profesijného vzdelávania je kľúčovým krokom k úspechu na trhu práce.

Personálne obsadenie centra

Svetom kariérneho rozvoja a pracovných príležitostí prevedú študentov FRI UNIZA:

• Ing. Lucie Lendelová, Ph.D. MBA
  • Ing. Denisa Macková
  • + HR manažéri partnerských IT spoločností
  • + zaujímaví pozvaní hostia

Spôsob práce a stretávania sa

Kariérne poradenstvo bude prebiehať:

• prezenčne vo vopred zverejnených konzultačných hodinách v Informačnom centre (RA002),
  • online v tíme Kariérneho centra FRI UNIZA = edu-fri-kariera (link na požiadanie o PRIDANIE DO TÍMU),
  • prostredníctvom e-mailovej komunikácie (kariera@fri.uniza.sk).

AKTUÁLNE PRACOVNÉ PRÍLEŽITOSTI

• pracovné príležitosti na fakultnom profesijnom portáli FRI.jobs,
  • fakultné praxe na FRI.prax.

NAJBLIŽŠIE KONZULTAČNÉ HODINY

30. novembra 2023, 09:00 – 10:00, Informačné centrum RA002

PRIPRAVOVANÉ PODUJATIA

Názov podujatia