Programátorská súťaž CTU Open 2016

Aj tento rok organizujeme programátorskú súťaž CTU Open. CTU Open je medzinárodná súťaž 1 až 3-členných tímov, ktorá slúži zároveň ako kvalifikácia na stredoeurópske kolo (CERC 2016) v rámci prestížnej súťaže ACM ICPC. Súťaž je vhodná pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o programovanie a algoritmizáciu.

Súťaž CTU Open sa tento rok uskutoční 21. a 22. októbra v miestnostiach RA012 a RA013. Tak ako aj po minulé roky, najlepšie 2 tímy z našej univerzity postupujú na stredoeurópske kolo do Záhrebu.

Ak nemáte tím, nevadí, spojte sa s nami a my vám niekoho nájdeme. Súťaž sa súčasne koná na viacerých miestach, ktoré sú navzájom poprepájané. Tento rok si hlavy potrápia súťažiaci v Prahe, Ostrave, Brne, Plzni, Bratislave, Žiline a Košiciach. Počas súťaže musia tímy za 5 hodín vyriešiť niekoľko analytických, logických či programátorských úloh. Súťaž je otvorená pre všetkých študentov (ale aj zamestnancov) ŽU.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke súťaže.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na coach@fri.uniza.sk alebo osobne na RA223 - Peter Tarábek