Vedecké sympózium optiSB

Dňa 13.11.2017  sa konalo v priestoroch Informačného centra Fakulty riadenia a informatiky Vedecké sympózium optiSB.

Fakulta riadenia a informatiky  a Fakulta bezpečnostného inžinierstva UNIZA v rámci projektu VEGA 1/0064/15 „Optimalizácia kompetencií v korelačných súvislostiach so špecifikami typových pozícií v súkromnej bezpečnosti“ organizovala vedecké sympózium s názvom Optimalizácia kompetencií zamestnancov súkromnej bezpečnosti (optiSB).  Vedecké sympózium optiSB sa konalo pod záštitou prof. Ing. Zdenka Dvořáka, PhD. (dekan Fakulty bezpečnostného inžinierstva) a doc. Ing. Emila Kršáka PhD. (dekan Fakulty riadenia a informatiky).

Rokovanie sympózia slávnostne otvoril prof. Dvořák spolu s Ing. Furmanom (1. Viceprezident Slovenskej komory súkromnej bezpečnosti).

Cieľom sympózia bola výmena teoretických poznatkov získaných z vedeckovýskumnej činnosti a praktických skúseností z problematiky bezpečnosti, ochrany osôb a majetku, ako aj využitia softvérových nástrojov pri výbere zamestnancov bezpečnostných služieb.

Ďakujeme prítomným za aktívnu účasť a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Autori: Mgr. Valéria Moricová, PhD.

Katedra krízového manažmentu FBI UNIZA

Ing. Monika Václavková, PhD.

Katedra informatiky FRI UNIZA

Foto:  Ing. Jozef Kostolný, PhD.

Katedra informatiky FRI UNIZA