Vyhlásenie súťaže o najlepší poster projektu inžinierskeho štúdia 2023

Po úspešnom prvom ročníku vyhlasuje Fakulta riadenia a informatiky UNIZA druhý ročník súťaže o najlepší poster projektu inžinierskeho štúdia prvého (Projekt 1) a druhého (Projekt 3) ročníka.

Pripomíname študentom inžinierskeho štúdia, že vypracovanie posteru je povinnou súčasťou hodnotenia povinných predmetov Projekt 1 a Projekt 3 v rámci podujatia Panel Story. Pokyny pre vypracovanie posterov nájdu v kanáli edu-fri-studenti-Ing. na MS Teams.

Tešíme sa na vypracované postery, ktoré budú zverejnené na fakultnej stránke podujatia Panel Story pri danom projekte inžinierskeho štúdia, na obrazovkách v priestoroch fakulty a tie najlepšie postery v rámci jednotlivých inžinierskych študijných programov budú umiestnené v átriu fakulty v rámci pripravovanej výstavy, ktorá bude otvorená aj pre širokú verejnosť a žiakov stredných škôl začiatkom marca.

Pripomeňme si víťazov prvého ročníka súťaže, ktorých postery môžu byť cennou inšpiráciou pre študentov pracujúcich na aktuálnych projektoch inžinierskeho štúdia.

Víťaz súťaže o najlepší poster projektu inžinierskeho štúdia druhého ročníka (Projekt 3)

Názov projektu:Inteligentná analýza obrazu a hlboké strojové učenie
Riešitelia:Ing. Ľubomír Králik, Ing. Rastislav Papšo, Ing. Anton Moysey, Ing. Terézia Mária Houbová, Ing. Dominik Kornhauser
Vedúci projektu:Ing. Peter Tarábek, PhD.
Poster:TU

Víťaz súťaže o najlepší poster projektu inžinierskeho štúdia druhého ročníka (Projekt 1)

Názov projektu:Spracovanie medicínskych dát metódami hlbokého strojového učenia
Riešitelia:Bc. Gabika Greifová, Bc. Jakub Hôrečný
Vedúci projektu:Ing. Peter Tarábek, PhD., prof. Mgr. Ivan Cimrák, Dr.
Poster:TU