Vývoj pokročilých aplikácií

Zapíš sa na nový predmet Vývoj pokročilých aplikácií a priblíž sa čo najbližšie k programovaniu v praxi!

Naučíš sa:

• vyvíjať komplexné viacvláknové aplikácie s grafickým rozhraním
  • navrhnúť a implementovať architektúru aplikácie na základe požiadaviek klienta
  • pracovať s relačnými a s NO SQL databázami
  • vyvíjať softvér v technológiách ako Java8, Spring boot či AWS (Amazon Web Services)
  • o SOAP a REST web-servisoch, AWS Lambde, SQS či JMS
  • o procesoch a vláknach, súborových systémoch, reaktívnom programovaní a NIO (non-blocking I/O)

Nie si rozhodnutý?  Tak čítaj ďalej!

• budeš môcť prísť na pravidelné konzultácie a cvičenia s odborníkmi v danej technológii z praxe
  • môžeš sa zúčastniť Súťaže o najlepšiu semestrálnu/bakalársku prácu, ktorá bude odmenená OCJP certifikátom (Oracle Certified Java Programmer.)

Si rozhodnutý?

Tak si zapíš nový predmet cez univerzitný portal http://vzdelavanie.uniza.sk/vzdelavanie/  v termíne od 5. do  12. februára 2018.

Tešíme sa na teba!

V spolupráci s